Meie lugu - hea tuju bränd Eestist - Pun Intentions
15301
page-template-default,page,page-id-15301,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.2.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Meie lugu – mis peitub Pun Intentionsi taga?

Pun Intentions on hea tuju tekitaja – nooruslik ja lõbus kodusisustustoodete bränd Eestist. Tooted on inspireeritud loomadest, sõnamängudest ning juhuslikest naljakatest seikadest, mis igapäevaelus ette tulevad. Brändi eesmärgiks on luua ja jagada toredaid emotsioone naljakate illustreeritud kodusisustustoodete kaudu, mis lahedad nii endatarbeks, kui edasi kinkimiseks. Tootevalikust leiab hea huumoriga vürtsitatud dekoratiivpatju, illustratsioone, klaasialuseid ja riidest kandekotte.

Inimene brändi taga olen mina – Kristin. Tore tutvuda! Mina joonistan, disainin, loon, joon palju teed ja sügan meie pruuni labradoriplika Dana kõhtu, kõrvu ja kintse selle kõige vahepeal. Dana on suur inspiratsiooniallikas nagu on ka mu abikaasa. Kõik illustratsioonid toodetel on minu joonistatud.

Hoia meie tegemistel silm peal ka Facebookis ja Instagramis. Saada meile pilte Pun Intentionsi toodetest oma kodus või jaga seda meiega Instagramis #punintentions märkides ära ka meie konto @punintentions. Tore oleks näha, kuhu tooted rändavad!