Pun Intentions paki kohaletoimetamine
16188
page-template-default,page,page-id-16188,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.2.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Kohaletoimetamine

Sinu paki saadame teele hiljemalt 3 tööpäeva jooksul pärast arve tasumist. Võimalusel aga samal päeval – sest kellelegi ei meeldi ju oodata!

 

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul sihtpunkti hiljemalt 7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 14 kalendripäeva jooksul. Harvadel juhtudel on tarneaeg pikem. Võta meiega julgelt ühendust, kui tundub, et ootad oma pakki juba liiga kaua.

 

Eestisisesed tellimused saadame teele kasutades Itella SmartPOSTi või Omniva postipakiautomaate. Tellimusele lisandub saatmishind 3€, mille kannab ostja, kui pole täpsustatud teisiti. Eestisisestele tellimustele, mis on vähemalt 50€ väärtuses, on saatmine tasuta!

 

Mujale Euroopasse saadame tähitud maksikirjana. Tellimusele lisandub saatmishind 12€, mille kannab ostja, kui pole täpsustatud teisiti. Mujale Euroopasse saadame tasuta alates 100€ suurusest ostust.

 

Kaugematesse sihtpunktidesse võib tarneaeg olla pikem, aga anname endast parima, et pakk jõuaks nii kiiresti kui võimalik kohale. Kui Sa pole kindel, kas me Sinu riiki tarnime – siis kirjuta meile ja mõtleme välja kuidas paki kohale toimetame.